Умань
 

     Умань

 

   Парк-легенда, парк-сказка, парк-мрія. Національний дендрологічний парк Софіївка - парк, науково-дослідний інститут Національної академії наук України, розташований в північній частині міста Умань Черкаської області Україна, на берегах річки Кам'янки. У наші дні це популярне місце відпочинку. Щорічно його відвідують близько 500 тисяч чоловік. Софіївка - один з семи переможців конкурсу "7 чудес України"

Змія

 

  Парк Софіївка - шедевр садово-паркового мистецтва, дендрологічний парк у Черкаській області Україна. Парк по праву вважають місцевим "чудом світу", гості бувають просто вражені побаченим, там є і Женевське озеро, і Єлисейські поля, і "частинка" Китаю, і інші дивовижні куточки нашої планети. І це все-таки результат колосальних зусиль творців унікального парка.Парк вражає своєю красою, а саме гармонійним поєднанням води, каменю і пишною зелені. Не дарма його включили в номінацію на 7 чудес України. Буквально всюди водоспади і водопадики, фонтани з золотими рибками, річечки з красивими містками через них, озера з лебедями, і все це оповите таємницею, старовинними легендами і романтикою.

 

 

      Парк

 

 

 

  Софіївка - найбільший дендропарк в Європі, при цьому він є ландшафтним, тобто простирається й у ширину і в висоту. Особливо гарне видовище відкривається на вершині найвищого водоспаду - тоді перед вами весь парк як на долоні. Є ще в парку екскурсія по підземній ріці на лодке.Софіевскій парк напевно є і самим містичним місцем в Україну. Принаймні в ньому є 4 символи, які за легендою виконають ваші бажання або позбавлять від недуги.

 

           

 

Водопад

 

Фотографій зоопарку в м.Гайсин ----------> http://vit-tur.io.ua/album537869

 Обновлен 06 фев 2017. Создан 15 дек 2011clocks for web page часы для сайтов
Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
© 2013