Львів
Львів Собор Св. Юра, Високий замок, кладовище Городецьке, пішохідна екскурсія по старомумісту –музей ім. Франка, музей «Арсенал»,  садиба графа Потоцького.

(екскурсійне забезпечення,харчування, проживання)


Львів

  Ви пройдете місцями по яких ходили ноги чи не усіх королів Польщі та імператорів Австії. У Львові виступав маестро Паганіні. Тут був граф Каліостро та Джакомо Казанова.
   Маршрут " Оглядової екскурсії по Львову" проходить по вулицях середньовічного міста, славнозвісній площі Ринок, центральних проспектах Львова, усі найвідоміші і найгарніші пам’ятки архітектури будуть побачені Вами.  Оперний Театер

 Також у Вас буде можливість відвідати визначні місця Львівщини  Собор Св. Юра, Високий замок, кладовище Городецьке, - 2 дні 650грн 600грн 
пішохідна екскурсія по старомумісту –музей ім. Франка, музей «Арсенал», 
садиба графа Потоцького.

Собор Святого Юра

  Архикатедра́льний собо́р Свято́го Ю́ра у Львові — греко-католицький собор Галицької митрополії, до 1817 при монастирі Чину св. Василія Великого, бароково-рококовий монументальний архітектурний ансамбль з виразними національними рисами (1744—1762). Вважається головною святинею українських греко-католиків. 

Собор

  Багатовікову архітектурну історію Святоюрського монастиря умовно можна поділити на два великі періоди відповідно до історії його головної споруди. Перший період, що тривав майже півтисячоліття — від початків чернечої оселі приблизно до середини XVIII ст., — завершився руйнацією старого храму. 

Інтер'єр Собору

  Другий період розпочався з будівництва нового собору, яке згодом стало новою точкою відліку в цілеспрямованому формуванні майбутнього ансамблю. Завершився він у XIX ст., коли з'явилася остання з існуючих нині будівель.                    

Музей ім. Франка

 

   Львівський літературно-меморіальний музей Івана Франка відкрито 10 жовтня 1940 р. Він розташований у власному будинку письменника на вул. Понінського, 4 (тепер вул. І. Франка, 152), спорудженому в 1902 р. будівничим Марціном Заходним на ділянках, куплених у краківського купця Йосифа Рогсека, та у сусідньому будинку. 
  В експозиції представлено робочий кабінетом письменника, особистими речі, картини та фотографії Франка та його родини, бібліотека. Фонди музею нараховують 26 тисяч одиниць зберігання. 

Музей "Арсенал"

  Збройний музей Арсенал є філіалом Історичного музею Львова. Арсенал побудований в 1554-1556 рр.., Проте практично повністю був знищений пожежею в 1571 р. Спорудження відбудували вже в 1574-1575 рр.. В Арсеналі не тільки зберігали лише, але ще й виготовляли та ремонтували оружіе.В ході нападу шведів у 1704 р. арсенал був зруйнований, однак ч / з 2 р. відбудовано знову. У XVIII в. Арсенал застосовували теж як і в'язницю. У XVIII-XIX вв. в результаті перебудов Арсенал втратив власний первісний вигляд. Арсенал реставрувався в 1979-1981 рр.. З 1981 р. в Арсеналі розміщена експозиція музею, де представлені зразки старовинної зброї більше ніж з 30 країн світу: Європи, Азії, Африки, Австралії, Амерікі.Експозіція побудована за хронологічним принципом, за видами і місць виробництва зброї. Зараз його верхні яруси відреставровані, відновлений інтер'єр споруди, відтворений вигляд: первинна кладка стін, машина даху, вікон.

Знаки і шевронами ВВС Україна

Музей бул відкритий в 1554 році. В музеї представлені експонати краєзнавчої тематики.

Садиба Графа Потоцького

  Палац збудований у 1782 році за проектом французького архітектора Лакруа, а так званий Старий палац у 1757 р. на замовлення представників родини Потоцьких.Після переїзду на Правобережну Україну Потоцькі власне і розбудували свою резиденцію у Тульчині. Після Другого Поділу Речі Посполитої у 1793 році Станіслав-Щенсний Потоцький, тодішній власник маєтку, перейшов на службу до російської імператриці Катерини ІІ і отримав чин генерал-аншефа. Перехід на бік російської імператриці був зрадою відносно Польщі, але дозволяв зберегти всі маєтки магната в Україні.

Палац Потоцьких

  Власник садиби, Станіслав-Щенсний (в історіографії його ім’я також передається як Станіслав-Фелікс Потоцький, Станіслав-Фелікс-Щенсний Потоцький, Фелікс Потоцький, Щенсний Потоцький тощо) був одним з найбагатших людей краю і мав 165 000 кріпаків (дослідження різних часів дають зміни у кількості залежного населення. В історіографії зустрічається і цифра, що Потоцькому належало 130 249 «ревізьких душ»).Обновлен 06 фев 2017. Создан 15 дек 2011clocks for web page часы для сайтов
Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
© 2013