Київ
 


Київ  1991 рік — площа дістала сучасну назву на честь проголошення Україною державної незалежності. Слід відмітити, що в побуті назва Майдан незалежності використовувалася вже з 1990-го року, ця назва виникла завдяки великій кількості мітингів на підтримку незалежності України, що проводилися на площі в 1989—1991 роках, тож офіційне перейменування лише затвердило народну назву.
  2001 рік — зробили реконструкцію площі (встановили ряд пам'ятників, зокрема Монумент Незалежності, відкрили підземний магазин «Глобус», ліквідували великий фонтан — так звану «Рулетку»).
  Взимку 2000—2001 роках на Майдані відбувались акції протесту «Україна без Кучми», у 2004 році він став центром Помаранчевої революції.

Майдан Незалежності

Музей історії Великої Вітчизняної війни   Меморіальний комплекс Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-45 рр відкрито у 1981 р. 
   Належне враження справляють скульптурні композиції, що відображають події Великої Вітчизняної війни: мужній захист кордону у 1941 р., тяжку участь населення під тимчасовою окупацією, партизанську боротьбу, самовіддану працю у тилу, героїн фронту, форсування Дніпра у 1943 р.

Национальный музей истории Великой

Музей "Води"   Музей води знаходиться у центрі Києва, у будівлі першої міської водонапірної башти, збудованої у 1872-1876 р. Ця башта теж вважається пам'яткою архітектури дев'ятнадцятого століття. Музей має назву Водно-інформаційного центру. Його було відкрито після реставрації водонапірної башти у 2003 році.

Музей "Води"

  Експозиція Музею води знайомить відвідувачів з природою колообігу води у природі, технологією водозабору, водопостачання і каналізації. Можна здійснити подорож каналізаційним колектором до очищувальних споруд Бортницької станції аерації, спостерігати за таненням льодовиків, зародженням дощу та виверженням гейзеру, а також послухати шум водоспаду і гуркотіння грому. Чимало вражень залишить екскурсія до печери зі сталактитами. Найменшим відвідувачам тут пропонують змінити гирло річки і доторкнутися до живої риби, яка мешкає у величезних аквасистемах. 

Дельфінарій

  Культурно-оздоровчий комплекс Немо у Києві - один з декількох, що працюють у самих великих містах України (Харків, Одеса, Донецьк). 
  Дельфінарій розташовується біля Льодового стадіону в районі ВДНГ. Він давно вже став одним із найпопулярныших місць відпочинку дітей та дорослих. Крім проведення різних розважальних вистав, співробітники комплексу займаються екологічним вихованням підростаючого покоління, проводять дослідницьку роботу, займаються порятунком та реабілітацією дельфінів, що одержали травми у морі. Серед послуг, щонадаються у дельфінарії Немо - готельні, а також дельфінотерапия. 
  Дельфінарій Немо у Києві працює по своїй унікальній програмі, в основі якої - комплексний підхід. Для лікування й профілактики, а також забезпечення максимального ефекту від процесу, застосовуються такі види терапії як: ігрова, арт-терапія, холдинг-терапія, поведінкова, соціально-когнітивна.

Дельфінарій

 Дельфінарій працює цілий рік. Вода в басейні підтримується на рівні 24 градусів, а температура повітря - 26 градусів. Глибина басейну - 4,5 метрів, а діаметр - 20 метрів. Зал розрахований на 1000 відвідувачів. Крім звичайного плавання у басейні з дельфінами, існує програма індивідуального Vip- купання.
  Перед тим, як спуститися у басейн з вами проведуть п'ятихвилинний інструктаж, у ході якого роз'яснять як поводитися з дельфінами, чого не слід робити. Якщо додержуватися цих порад, то дельфіни будуть поводитися з вами точно так само, як з інструкторами, і ви одержите незабутні враження та величезне задоволення. Бажаючі можуть сфотографуватися з дельфінами 
  Головні ролі у виставах київського дельфінариума виконують чорноморські дельфины-афаліни Каспер, Флиппер, Шкіпер та Боцман, а також три південно-американські котики: Боні, Норма та Клепа.

ДельфінарійОбновлен 06 фев 2017. Создан 15 дек 2011clocks for web page часы для сайтов
Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
© 2013