Львів - Яремча
Львів – Яремча: Ворохта, канатна дорога, стежка Довбуша,  водоспад, сувенірний ринок,

г. Говерла. (екскурсійне забезпечення, проживання, харчування) 


Яремча

 

  Яремче - це дивовижний і неповторний український курорт, унікальне місце в будь-який час року. Розташований він на висоті 525 - 560 метрів над рівнем моря, на відстані 68 км від обласного центру Івано-Франківська.
З Яремчі можна легко дістатися до знаменитого гірськолижного комплексу Буковель або потрапити на Яблуницький перевал. Обидва місця - на відстані 30 км від міста.

              Центр

Ворохта

  Ворохта селище міського типу Івано-Франківської області України. Розташований у верхів'ях річки Прут, на північних схилах Лісистих Карпат, поблизу Яблуницького перевалу (850 м). На курорті Ворохти розташовується центр підготовки українських спортсменів зі стрибків з трампліну, біатлону та лижних гонок.

Ворохта

 

  За легендою, назва селища з'явилася з XVII століття, коли в селищі поселився утікач з царської армії - солдат Ворохта. Селяни полюбили його за мудрість, і після його смерті назвали своє селище в його честь.

                       Канатна дорога

  Селище Ворохта - один з найвідоміших і старих кліматичних курортів Карпат. Розташований селище на південно-заході Івано-Франківської області, вздовж річки Прут, на висоті 800-850 м, протяжністю 3 км. Перша письмова згадка про Ворохту датується 1820 р. Існує легенда, що назва селища бере свій початок від прізвища Ворохта, яке носив солдат царської армії, який прожив тут певний час. Селяни полюбили його за мудрість і після смерті солдата назвали селище на його честь. Як і історія Гуцульщини, історія цього селища багата історичними подіями, знаменитими персонами, які в різні часи бували у Ворохті.

 Канатна дорога                Стежка Довбуша

   Напевно нема відпочиваючих, які будучи в Карпатах не відвідали чудовий пішохідний туристичний маршрут “Стежка Довбуша”. Розпочинається ця подорож на великій галявині, що в народі носить назву “Пеньки”. В часи “розвинутого соціалізму” тут була колиба, в якій шашлики, пиво та пасту томатну з цибулею, подавали на великі дерев”яні колоди - пеньки.

  "Стежка Довбуша" створена як пам'ять народним месникам і їх легендарному ватажкові, який діяв тут в 1738-1745 рр. Маршрут починається в заповідному урочищі „Дрибка” Ямнянського лісництва, неподалік від каменя Довбуша. Пролягає маршрут по місцях, де діяли побратими славнозвісного Довбуша. У літопис історії українського народу галицьке опришківство увійшло яскравою сторінкою боротьби проти соціального і національного поневолення.

Стежка Довбуша

  Неповторним створенням природи є дивовижні скелі Довбуша, унікальне нагромадження кам'яних глиб. 
  Розповідають, що саме тут заховані скарби Довбуша, але вхід в невидиму печеру вкаже вибраній, щирій і безкорисливій людині цвіт папороті в ніч на Івана Купала. Так небезпека чекає того, хто прагне заволодіти скарбами безроздільно: він перетвориться на камінь.

                  Водоспад

  Водоспад находиться поряд із сувенірним ринком, є можливість спуститися до водоспаду, зробити  красиві фотографії на згадку.Водоспад

Сувенірний ринок біля водоспаду.Сувенірний ринок

                        Говерла

  Гора Говерла (2061 м) - найвища вершина України. Розташована в Чорногірському хребті Українських Карпат. Об'єкт туризму. З цієї гори випливає витік річки Прут, на ньому є водоспад. Річка Прут дуже цікава для любителів водного сплаву. Зустрічаються на Говерлі осипи і скелі. Гора лавинонебезпечно.
  Говерла дуже проста для сходжень. На неї ведуть декілька маршрутів. Найпопулярніший з Ворохти. Від бази Заросляк на неї веде зручна стежка. Другий за популярністю це маршрут з Лазещини. Говерла входить у маршрут по Чорногірському хребту і багато туристів сходять на неї з боку Петроса або Брескула.

Говерла

 

 Обновлен 06 фев 2017. Создан 15 дек 2011clocks for web page часы для сайтов
Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
© 2013